Ballina Lajme nacionale Edhe një mjeke 61 vjeçare nuk i përballon infektimit me Covid 19

Edhe një mjeke 61 vjeçare nuk i përballon infektimit me Covid 19

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkup, 11 prill – Një mjeke sot ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit nga Covid-19.

Ajo ndërroi jetë në Klinikën Infektive në Shkup, ku për momentin është duke u mjekuar ende bashkëshorti i saj, i cili poashtu është i infektuar nga Covid-19.

Mjekja Biljana Içeva ndërroi jetë në moshën 61-vjeçare dhe ka punuar në Banjën Minerale në Negorcë.

The post Edhe një mjeke 61 vjeçare nuk i përballon infektimit me Covid 19 appeared first on KOHA.

---- ----
-----