Ballina Showbiz Edhe një hit, Capital T dhe Elvana Gjata vijnë me bashkëpunim

Edhe një hit, Capital T dhe Elvana Gjata vijnë me bashkëpunim

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një hit i madh i është shtuar skenës muzikore.

Para disa ditësh dyshja Elvana Gjata dhe Capital T kanë paralajmëruar një bashkëpunim së bashku.

E dyshja, tanimë kanë vendosur që ta lansojnë këngën me titull ‘Fustani’.

Këtu mund ta dëgjoni këngën

---- ---- ----
-----