Ballina Showbiz Edhe një dasëm e madhe po afrohet

Edhe një dasëm e madhe po afrohet

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një dasëm e madhe na pret.

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Skerdi Ago dhe moderatorja e njohur, Vesa Rama së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan rtv21.tv

----

Reperi përmes një bashkëbisedimi me ndjekësit e tij në Instagram ka zbuluar se si u lidhën me Vesën, ai tha se gjithçka në lidhje me çiftin filloi në Instagram.

I pyetur se a do të bëjnë dasëm Skerdi tha se po madje në dasnën e tyre do të jetë edhe fëmija i tyre. Skerdi dhe gazetarja e njohur, Vesa Rama u fejuan në muajin janar të këtij viti.

Fejesa e tyre bëri bujë mediatike dhe dyshja vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë. Kënga e fundit e Skerdit është “Goodbye”, që e ka publikuar para një javë. Kjo këngë numëron mbi 27 mijë klikime.

----- ----