Ballina Lajme nacionale Edhe në shtator, plazhi i Durrësit i mbushur me pushues nga kosova

Edhe në shtator, plazhi i Durrësit i mbushur me pushues nga kosova

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sezona e veres nuk ka përfunduar për shumë kosovarë.

Plazhi i Durrësit i mbushur me pushues nga Kosova,Pushues të shumtë ka pasur edhe në fundjavën e dytë të shtatorit në Durrës.

Edhe pse temperaturat kanë nisur të bien dhe të ketë freski, sipas “tch”, në fundjavë plazhi i Durrësit ka qenë i mbushur me pushues nga Kosova, por edhe të huaj.

Sipas raportimit, në shtator edhe çmimet e hoteleve dhe dhomave të dhëna me qira nga vendasit ulen.

---- ----
----
----- ----
-----