Ballina Showbiz Edhe Luana sonte në dasmë, fustani i saj mori vëmendjen e dasmorëve

Edhe Luana sonte në dasmë, fustani i saj mori vëmendjen e dasmorëve

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe shumë të bukur./ORAinfo/

---- ----
-----