Ballina Showbiz E zbulon Blero, këtë vend do ta kalojnë muajin e mjaltit ai...

E zbulon Blero, këtë vend do ta kalojnë muajin e mjaltit ai dhe Afrona

23
SHPËRNDAJE

Para një muaji, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Dasma e çiftit ishte aq madhështore dhe po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës, ata kanë menduar edhe për muajin e mjaltit.

E sot, Blero ka treguar se muajin e mjaltit do ta kalojnë në ishullin përrallor Hawaii./ORAinfo/

-----