Ballina Showbiz E veshur në të zeza, kështu mundohet ta mbulojë barkun e fryrë...

E veshur në të zeza, kështu mundohet ta mbulojë barkun e fryrë Ariana

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është duke bërë një jetë luksi.

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahu, Ariana është një femër mjaft elegante.

Ajo ka një stil me shije dhe çdo herë është në trend me veshjen dhe paraqitjen publike, shkruan Indeksonline.

Ariana është mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo publikon vazhdimisht imazhe të cilat komentohen dhe pëlqehen nga ndjekësit e saj.

Edhe në një fotografi që ajo ka publikuar së fundi u shfaq tejet atraktive, në formë të mirë dhe elegante.

Ndryshe, Ariana dhe Ermali janë prindër të tre fëmijëve dhe janë në pritje të fëmijës së katërt.

---- ----
-----