Ballina Showbiz E veshur në të kuqe dhe e rregulluar kaq bukur, Ryva i...

E veshur në të kuqe dhe e rregulluar kaq bukur, Ryva i ‘mahniti’ të gjithë me pamjen

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen nga publiku i të gjitha moshave që nga ato të fillimeve të karrierës, përcjell ORAinfo.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe e ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim veshja dhe pamja e saj më bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ----
-----