Ballina Showbiz E veshur në fustan të kuq e të shkurtër, kështu ka shkuar...

E veshur në fustan të kuq e të shkurtër, kështu ka shkuar Egzona në punë

168
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë gjithnjë e më të komentur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani po merret me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante për femra.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë e veshur në fustan të shkurtër e të kuq e që po e bën të duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----