Ballina Showbiz E veshur me të bardha, Elvana i “tranon” pushuesit në Spanjë

E veshur me të bardha, Elvana i “tranon” pushuesit në Spanjë

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elvana Gjata, duket se ka gjetur kohë për pushime.

Elvana Gjata e cila ka qenë shumë e angazhuar me këngë dhe koncerte të shumta gjendet në shtetin spanjoll prej nga ka publikuar një fotografi, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka postuar një imazh në Instagram ku shfaqet shumë atraktive në minifundin e bardhë, këto imazhe mund të jenë të shkëputura nga kënga e re pasi kujtojmë ajo kishte njoftuar se pos duetit me Capital T po punon për një tjetër projekt.

‘Fustani’ në bashkëpunim me reperin nga Kosova tashmë vetëm se është rikthyer në një nga hitet e verës. Klipi ka arritur mbi 10 milion klikime në Youtube.

---- ---- ----
-----