Ballina Showbiz E veshur me shumë stil, Nora merr sërish vëmendjen

E veshur me shumë stil, Nora merr sërish vëmendjen

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nusen e Labit e fotografojnë në rrugë, kaq bukur po i rri minifundi

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shfaqet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Nusen e Labit e fotografojnë në rrugë, kaq bukur po i rri minifundi

---- ----
-----