Ballina Showbiz E veshur me shumë stil, Kida duket më joshëse se kurrë

E veshur me shumë stil, Kida duket më joshëse se kurrë

37
SHPËRNDAJE

Ajo me zërin dhe stilin e saj ka bërë për vete një publik të madh.

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Orhidea Latifi – Kida, po shijon suksesin e njëpasnjëshëm të këngëve të saj.

Ani pse është e angazhuar me koncerte të shumta, artistja në fjalë po gjen kohë për të realizuar fotografi të bukura, të cilat po i ndan me fansat e shumtë.

Në disa fotografi që solli sot në Instagram, ajo shfaqet shumë tërheqëse. 21-vjeçarja ka shumë sharm, shkruan rtv21.tv.

-----