Ballina Showbiz E veshur me shumë stil, Adelina tregon këmbët e gjata dhe sandalet...

E veshur me shumë stil, Adelina tregon këmbët e gjata dhe sandalet “firmato”

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo gjithmonë di të jetë në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri njihet për jetën e saj luksoze. Ajo është e martuar me milionerin maqedonas Serjova Markov me të cilin tanimë kanë edhe një djalë, përcjellë Indeksonline.

Në paraqitjen e saj të fundit këngëtarja është paraqitur mjaft elegante dhe me stil, ajo ka zbuluar këmbët në plan të parë duke bërë një provokim të lehtë.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit ka qenë ‘S’je normal’.

---- ----
-----