Ballina Showbiz E veshur me ngjyrën e dashurisë, Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë...

E veshur me ngjyrën e dashurisë, Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë hapur’ me këtë pamje

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita e Feros ia vë ‘flakën’ rrjetit, publikon foto nga shtrati

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare.

Ajo njihet si një ndër femrat më oratore, shkruan ORAinfo.

Arbenita e Feros ia vë ‘flakën’ rrjetit, publikon foto nga shtrati

Moderatorja e njohur është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur në të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Arbenita e Feros ia vë ‘flakën’ rrjetit, publikon foto nga shtrati

Postimi E veshur me ngjyrën e dashurisë, Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë hapur’ me këtë pamje u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----