Ballina Showbiz E veshur me minifund, nusja e Shpëtimit pozon pranë këtij mashkulli

E veshur me minifund, nusja e Shpëtimit pozon pranë këtij mashkulli

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund dhe po duket mjaftë bukur.

Në këtë foto, Arta është shfaqur e shoqëruar nga babai i saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----