Ballina Showbiz E veshur me ‘komplete’ të bardha, nusja e Feros po duket një...

E veshur me ‘komplete’ të bardha, nusja e Feros po duket një zonjë e vërtetë

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si zonjë e vërtetë e veshur e tëra në të bardha./ORAinfo/

---- ---- ----
-----