Ballina Showbiz E veshur me fustanin më të bukur, Majlinda ‘ҫmendi’ ndjekësit me paraqitjen...

E veshur me fustanin më të bukur, Majlinda ‘ҫmendi’ ndjekësit me paraqitjen e fundit

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shënon Kastrati, Kosova kalon në epërsi

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shënon Kastrati, Kosova kalon në epërsi

---- ----
----
-----
-----