Ballina Showbiz E veshur me fustan të ngushtë, Duda Balje tregon format trupore

E veshur me fustan të ngushtë, Duda Balje tregon format trupore

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Duda Balje tregon format trupore në fustanin e ngushtë dhe elegant.

Duda Balje vazhdon të jetë ndër deputetet më të komentuara në vend.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje është një prej emrave të komentuar shkak i veshjes së saj dhe formave trupore që tregon, shkruan lajmi net.

Njësoj edhe së fundmi kur publikoj një foto në Insatgram, imazh në të cilin duket elgante dhe tërheqëse, e veshur për një aheng.

“Bëhet fjalë për fustanin”, ka shkruar ajo pranë fotografisë me të cilën po ashtu mori vëmendje.

Pamja e saj e jashtme ka qenë gjithmonë në fokusin e mediave pasi që Duda kujdeset mjaft shumë për stilin e veshjes dhe duket seksi.

E kjo ka ngjallur shpesh reagime në publik, mirëpo Duda njëherë e mirë e ka sqaruar se ndihet shumë mirë, madje veten e konsideron të kompletuar.

“Unë mendoj se secila grua, secili person duhet me u duk bukur, në radhë të pare për veten e më pas me qenë i suksesshëm edhe në punë. Unë jam shumë e kënaqur me dukjen dhe me punën që jam tu e bo, dmth unë jam një person komplet “, ishte përgjigja e saj gjatë një interviste të fundit.

---- ---- ----
-----