Ballina Showbiz E veshur me dallam, publikohen pamjet nga kanagjeqi i ‘Elylit’

E veshur me dallam, publikohen pamjet nga kanagjeqi i ‘Elylit’

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e njohur turke, Nuran NuGamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”, i dubluar edhe në shqip.

Në fillim të serialit roli i saj lidhej me intrigat që i bënte por me kalimin e kohës personazhi i saj mori kahje tjetër dhe me talentin e madh për aktrim rrëmbeu zemrat e ndjekësve.

Në serial Gamze nuk arrin që ta ketë një jetë shumë të lumtur, por në jetën reale ajo është duke jetuar mjaft e lumtur pranë personav të zemrës.

Aktorja është e martuar me Mert Tom Başarır, i cili merret me muzikë. Çifit janë martuar prej vitesh, dhe ditën e tyre të rëndësishme e kishin festuar në prani të familjarëve.

Para dasmës, Gamze kishte organizuar kanagjeqin, në të cilin kishte veshur veshje tradicionale.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi nga kanagjeqi i aktores.

---- ----
----
----- ----
-----