Ballina Showbiz E veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë, Lotina ‘provokon’ me pozat...

E veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë, Lotina ‘provokon’ me pozat e fundit

171
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe paksa provokative me mëyrën se si ka pozuar./ORAinfo/

---- ---- ----
-----