Ballina Showbiz E veshur dhe rregulluar si nuse, Learta ‘mahnit’ me pamjen

E veshur dhe rregulluar si nuse, Learta ‘mahnit’ me pamjen

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto të viteve të kaluara ku ajo shfaqet e rregulluar dhe e veshur si nuse./ORAinfo/

---- ----
-----