Ballina Lajme nacionale E tmerrshme: Ky është momenti kur një i ri në Preshevë merr...

E tmerrshme: Ky është momenti kur një i ri në Preshevë merr flakë nga rryma

159
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Momenti i tmerrshëm kur një i ri në Preshevë merr flakë nga rryma.

Një që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon momentin kur një emigrant 18 vjeçar përfshihet nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Preshevës.

Në video, mund të shihet se personi po qëndronte mbi vagon, ndërsa në momentin që i prek telat e vagonit, atë e zë rryma, dhe menjëherë bie në tokë.

Ndërsa, edhe një person tjetër ishte duke qëndruar afër tij, e që menjëherë pas incidentit, ai shihet teksa gjuhet në tokë, me gjasë për ta ndihmuar viktimën.

Nuk dihet për fatin e tyre, pas kësaj ngjarje të dhimbshme.

---- ---- ----
-----