Ballina Showbiz E thjeshtë dhe e bukur, Afrona ‘kompleksoi’ vajzat me paraqitjen e fundit

E thjeshtë dhe e bukur, Afrona ‘kompleksoi’ vajzat me paraqitjen e fundit

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nusja e Medës niset për dasmë, me këtë stil të flokëve nuk e keni parë asnjëherë

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo po duket e thjeshtë dhe shumë e bukur./ORAinfo/

Nusja e Medës niset për dasmë, me këtë stil të flokëve nuk e keni parë asnjëherë

---- ----
----
----- ----
-----