Ballina Showbiz E ‘tepron’ Luana, vishet e rregullohet më ‘çuditshëm’ se kurë

E ‘tepron’ Luana, vishet e rregullohet më ‘çuditshëm’ se kurë

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është ajo gjatë xhirimeve të këngës së re.

Dhe veshja e saj e ‘çuditshme’ mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----