Ballina Showbiz E tepron Enca, publikon foto pa rroba në shtrat

E tepron Enca, publikon foto pa rroba në shtrat

140
SHPËRNDAJE

Enca shfaqet ‘pa rroba’.

Enca vazhdon të provokojë fansat e saj me paraqitjet e saj joshëse.

Enca Haxhia ka bombarduar përsëri.

Gjoksmadhja dhe këngëtarja shqiptare, e cila nuk bëri asnjë dedikim për viktimat e tërmetit në Shqipëri, ka postuar një foto ku ajo shihet duke provokuar pa rroba në shtrat.

Ajo po ashtu nuk ka të vërë as grim.

“Doli dielli”, ka shkruar ajo shkurt poshtë fotografisë së saj.