Ballina Showbiz E shihni këtë vogëlushe? Nuk do ta besoni se kush është ajo...

E shihni këtë vogëlushe? Nuk do ta besoni se kush është ajo sot

34
SHPËRNDAJE

Ajo ka sjellë një imazh nga fëmijëria.

Jo shpesh ndodhë që të famshmit të sjellin fotografi nga fëmijëria e hershme.

Por, ky nuk është rasti i aktores dhe modeles shqiptare, Arta Nitaj e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi nga fëmijëria, shkruan Indeksonline.

Arta sot konsiderohet një nga femrat më seksi shqiptare, ndërsa simpatike dukej edhe atë kohë.

“Arta fëmijë”, ka shkruar aktorja sipër imazhit.

Ndryshe, Arta përveç rolit të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, ajo kohë më parë ka filluar edhe një karrierë televizive si moderatore