Ballina Showbiz E shihni këtë bebe në foto, sot e njeh e gjithë bota

E shihni këtë bebe në foto, sot e njeh e gjithë bota

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dua Lipa, është duke lënë gjurmë të pashlyera në skenën muzikore evropiane.

Për të gjithë ata që kritikojnë Dua Lipën që ka fryrë buzët, ajo ka një përgjigje. Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë.

Ylli kosovar që po ngjet shkallët e suksesit me projekte madhore artistike e me koncerte të shumta, ka postuar së fundmi disa imazhe të fëmijërisë së saj.

Këto fotografi vijnë pas zërave se ajo po bën foto fotomontazh me efektin e snapchatit si fëmijë, për t’iu dukur buzët e trasha.

Këngëtarja shkruan: Për njerëzit që thonë se po bëj fotoshop imazhet e mia si fëmijë për të bërë buzët e mia duken më të trasha janë të çmendur! Nuk mund të besoj se duhet ta mbroj veten!

---- ---- ----
-----