Ballina Lajme nacionale E rrah të dashurën, prangoset gjakovari

E rrah të dashurën, prangoset gjakovari

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dhuna në familje po vazhdon.

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij me të cilën janë duke bashkëjetuar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa, i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Po në Gjakovë, është arrestuar një i dyshuar i cili fillimisht ka kanosur viktimën femre dhe gjatë kontrollit fizik të tij është gjetur një revole prodhim kinez me gjashtë fishekë 7.62mm.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

---- ----
----
-----
-----