Ballina Showbiz E quajtën të shëndoshë, Qëndresa tregon se sa kilogram peshon

E quajtën të shëndoshë, Qëndresa tregon se sa kilogram peshon

21
SHPËRNDAJE

Moderatori i njohur, Labinot Gashi dhe gruaja e tij, Qëndresa janë shumë të përfolur në publik e në media rozë.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa, shkruan ORAinfo.

Që të dy i gjejmë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

E sot ajo është pyetur nga një ndjekës se sa kg peshon.

60 kg, ishte përgjigja befasuese e Qëndresës./ORAinfo/