Ballina Showbiz E quajnë mbretëreshë, reagimi i Remzies do t’ju befasojë

E quajnë mbretëreshë, reagimi i Remzies do t’ju befasojë

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo për vite i solli publikut vetëm këngë që u bënë pjesë e gëzimeve të tyre familjare, përcjell ORAinfo.

Remzie Osmani shquhet edhe për thjeshtësinë dhe elegancën që e rrezaton në çdo paraqitje.

E tillë është paraqitur edhe së fundi në një emision.

Fansat e kanë quajtur atë mbretëreshë dhe nga gëzimi Remzia e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

---- ---- ----
-----