Ballina Lajme nacionale “E qëlluan sapo doli nga lokali”/ Pas vrasjes së biznesmenit, gjendet snajperi...

“E qëlluan sapo doli nga lokali”/ Pas vrasjes së biznesmenit, gjendet snajperi në tarracën e një pallati

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas vrasjes së biznesmenit të mediave Kastriot Reçi, është gjetur një snajper në tarracën e një pallat

Dyshohet se snajperi është përdorur nga autorët, të cilët janë larguar në drejtim të paditur.  Besohet se autorët kanë qëlluar Reçin nga tarraca e pallatit, sapo ai ka dalë nga lokali.

Ndërkohë në vendngjarje kanë shkuar kreu i Policisë Kriminale Tonin Vocaj si dhe drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu.

47-vjeçari Kastriot Reçi u ekzekutua paraditen e sotme në mes të qytetit të Rrëshenit.

---- ----
----
-----
-----