Ballina Showbiz E përqafuar me nënën dhe kunatën, Learta publikoi momentin më të veçantë...

E përqafuar me nënën dhe kunatën, Learta publikoi momentin më të veçantë nga dasma e djeshme

57
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mbrëmë, Learta së bashku me nënën dhe kunatën kanë shkuar në një kanagjexh.

Janë padyshim pamjet e tyre ato që morën gjithë vëmendjen, përcjell ORAinfo.

----

Ato janë përkujdesur që të vijnë sa më bukur si në veshje ashtu edhe në grim.

Nuk kanë munguar as me postime në rrjete sociale dhe në një prej fotove shihet Learta e përqafuar me nënën dhe kunatën./ORAinfo/

----- ----