Ballina Showbiz E patë Ryvën me flokë shumë të shkurta, por shikoni si është...

E patë Ryvën me flokë shumë të shkurta, por shikoni si është rregulluar për festë

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen nga publiku i të gjitha moshave që nga ato të fillimeve të karrierës, përcjell ORAinfo.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Së fundi ajo ka bërë një ndryshim shumë të madh në pamje duke i prerë dhe ngjyrosur flokët.

E në një festë që ka qenë mbrëmë, Ryva ka shkëlqyer me pamjen e re./ORAinfo/

---- ----
-----