Ballina LifeBizare E pabesueshme! Tërheq anijen 200 tonëshe me vetëm 1 gisht – VIDEO

E pabesueshme! Tërheq anijen 200 tonëshe me vetëm 1 gisht – VIDEO

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shumica prej nesh e ka përdorur shprehjen “të ngre në ajër me një gisht” në formë kërcënuese, por askush nuk e ka menduar se mund ta bëjë një gjë të tillë realisht.

Por në Gjeorgji, një person ka treguar se ka një forcë realisht të madhe në gishtat e tij, duke tërhequr edhe një anije 200 tonëshe për 5 metra.

E pabesueshme apo jo?!

Në fakt, i cilësuar si Herkuli i Gjeorgjisë, Giorgi Rostomashvili, synon të futet në rekordet Guinnes, dhe mesa duket ai ia ka dalë që të realizojë objektivin e tij.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

---- ----
----
----- ----
-----