Ballina LifeBizare E pabesueshme, shihni çfarë ndodh në botën e egër (FOTO)

E pabesueshme, shihni çfarë ndodh në botën e egër (FOTO)

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bota e egër është e mrekullueshme dhe plot të papritura. Imazhet e mrekullueshme ishin në finalen për çmimin e fotos më komike në natyrë.

Ky çmim u fitua nga Sarah Skinner, me foton e luanit. Më poshtë mund të shihni imazhe të mrekullueshme të kafshëve dhe shpendëve në momente magjike.

 

---- ----
----
----- ----
-----