Ballina LifeBizare E pabesueshme, njihuni me shqiptarin që jeton me ujqërit (FOTO)

E pabesueshme, njihuni me shqiptarin që jeton me ujqërit (FOTO)

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një shqiptar i Kosovës ka lënë pa fjalë edhe mediat e huaja, pasi ai jeton me ujqërit. Hysni Rexha ka katër ujq, madje njërit i ka vënë emrin “Trump”.

Rexha, i cili fut duart e tij në gojët e ujqve, e quan veten e tij si Ujku Alfa dhe Trumpin e ka idhull.

“Kam disa ujq, por ky ka shumë energji në gjithçka dhe është shumë i mençur. E admiroj (presidentin) Trump, ka shumë energji, jep urdhra, është i guximshëm, dhe për këtë arsye e kam emërtuar ujkun tim, sepse i bën të njëjtat gjëra. Ai nuk bën çfarë bëjnë të tjerët; e ka stilin e tij dhe e bën misionin e tij”, është shprehur Rexha.

---- ----
----
----- ----
-----