Ballina LifeBizare E pabesueshme/ Kapet një peshkaqen 2 metër në Vlorë (FOTO)

E pabesueshme/ Kapet një peshkaqen 2 metër në Vlorë (FOTO)

58
SHPËRNDAJE

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë ka shokuar pushuesit paraditen e sotme.

Ata që kishin zgjedhur bregdetin e Vlorës për të pushuar janë habitur teksa kanë parë një peshkaqen rreth 2 metra të gjatë të zënë nga peshkatarët.

Ai është vendosur në tavolinat e një lokali dhe ka mbledhur qytetarë të shumtë rreth e rrotull kuriozë për të parë krijesën e detit.

-----