Ballina Lajme Bota/Rajoni E pabesueshme/ Ish-gruaja ka të dashur djalin e tij, historia dramatike rrëfehet...

E pabesueshme/ Ish-gruaja ka të dashur djalin e tij, historia dramatike rrëfehet në televizion (FOTO)

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në një histori sa dramatike dhe qesharake të rrëfyer në televizonin rus, Alexey Shavyrin prtetendon se ish-gruaja e tij Marina Balmasheva tashmë bën seks me të birin e tij Vladamir pasi pësoi një transformim dramatik prej humbjes në peshë dhe fitoi mijëra ndjekësa në Instagram.

Shavirin tha se i kishte dëgjuar ata duke bërë seks në atë që më parë ishte shtëpia e familjes dhe pesë fëmijëve të adoptuar. Marina Balmasheva jetoi me të shoqin Alexey Shavyrin për më shumë se 10 vjet para se martesa e tyre të përfundonte në divorc. 35-vjeçarja tregon se ka një mashkull të ri në jetën e saj, të birin 20 vjeçar të ish-burrit, Vladimir.

Ndërsa ish-burri 45-vjeçar tha se kishte zbuluar për marrdhënien e tyre kur kishte dëgjuar njëherë që bënin seks në shtëpinë e familjes. Duke u rrëfyer në programin televiziv rus ‘Pryamoy Efir’ ai tha: “Nuk mund të më zinte më gjumi kur i dëgjova duke bërë seks. Kuptova se Marina po më tradhëtonte me djalin tim. Disa minuta më vonë ajo erdhi u shtri pranë meje sikur të mos kishte ndodhur asgjë”.

Marina ka 405.000 ndjekës në Instagram ndërsa i tha atij se nuk e kishte dashur kurrë. “E vetmja gjë që më interesonte ato vite ishte ushqimi. U bëra e shëndoshë dhe doja të vdisja nga një jetë e tillë”, tha Marina duke insistuar se marrdhënia me Vladamir kishte nisur vetëm pasi ishte ndarë nga ish-burri.

“Tashmë nuk ndjehem më si një grua e rritur, që duhet vetëm të bëjë punë në shtëpi. Ai më bën të ndjehem si një vajzë e re dhe e lumtur. E kuptoj që një ditë ai mund të takojë dikë tjetër. Ai do të bëhet një burrë i vërtetë” – tha ajo.

---- ---- ----
-----