Ballina Lajme Bota/Rajoni E pabesueshme/ Gruaja më e bukur në botë kap hajdutin brenda shtëpisë,...

E pabesueshme/ Gruaja më e bukur në botë kap hajdutin brenda shtëpisë, çfarë ndodhi në vilën 3 mln paund (FOTO)

138
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kelly Brook është tronditur, pasi një hajdut i është futur brenda shtëpisë së saj. Modelja 40-vjeçarja po kthehej në shtëpi mbrëmjen e djeshme, kur ka kapur hajdutin brenda banesës së saj 3 milionë paund në veri të Londrës.

Ajo ka mbetur e traumatizuar nga kjo skenë e frikshme dhe është thirrur në polici për të dëshmuar për ngjarjen.

Mediat e huaja raportojnë se Kelly nuk ka pësuar asnjë lëndim. Hajduti ka marrë bizhuteritë dhe është larguar i qetë nga banesa.

---- ----
----
-----
-----