Ballina Kuriozitete E pabesueshme: Gruaja e kthen me “bisht nën shalë” hajdutin e armatosur

  E pabesueshme: Gruaja e kthen me “bisht nën shalë” hajdutin e armatosur

  33
  SHPËRNDAJE
  - Sponsor gjeneral -

  Gruaja ishte para shtëpisë së saj në Lucknow, Indi veriore më 29 maj, kur dy motorista e kërcënuan atë, transmeton lajmi.net.

  Shoferi i maskuar i hajdutit iu afrua ngadalë dhe i kërkoi asaj të dorëzonte zinxhirin e saj, duke ia drejtuar pistoletën.

  Gruaja i rezistoi atij dhe e goditi, para se të rregullonte me qetësi shaminë.

  Ndiqeni videon për ta parë momentin kur gruaja ndjekë hajdutët e armatosur. /Lajmi.net/

  ---- ---- ----
  -----