Ballina Sport E pabesueshme/ Futbollisti i njohur lë gruan dhe martohet me mbesën e...

E pabesueshme/ Futbollisti i njohur lë gruan dhe martohet me mbesën e saj (FOTO)

317
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mars. Kjo është historia e jetës private të sulmuesit brazilian Hulk i cili është martuar me Camilan, që është mbesa e ish-bashkëshortes së tij Iran Angelo.

Futbollisti 33 vjeçar i Brazilit, Hulk, i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 12-vjeçare me gruan Iran Angelo në fund të vitit të kaluar, për t’u lidhur me mbesën e saj Camila Angelo, 31 vjeçe, teksa raportimet thonë se çifti shoqëroheshin prej tetorit.

----

Sulmuesi besohet se është martuar me Camila, pasi ka vendosur “i martuar” në statusin e mediave sociale dhe çifti ka postuar foto se bashku.

Sipas rrjetit argjentinas ‘Infobae’ martesa e shpejtë erdhi prej faktit se Camila “kishte nevojë për vizë për të qëndruar me Hulk në Kinë”. Hulk e Camila jetojnë tani bashkë teksa ai luan për skuadrën Shanghai SIPG FC. Ai ka tre fëmijë me Iran Angelo, Ian 10 vjeç, Thiago 8, Alice 3.

----- ----