Ballina Showbiz E pabesueshme! Ҫfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Mimoza Shkodrës

E pabesueshme! Ҫfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Mimoza Shkodrës

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Atë po e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet në të cilën fytyra e saj po duket shumë më ndryshe se ҫ’jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----