Ballina Showbiz “E njoh unë atë…”, aktorët Ndrenika e Derhemi thyejnë karantinën dalin nga...

“E njoh unë atë…”, aktorët Ndrenika e Derhemi thyejnë karantinën dalin nga liqeni

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktori i madh shqiptar Robert Ndrenika ka vendosur të thyej karantinë ditën e hënë, duke përftiuar nga koha me diell, për të marrë pak ajër pas javëve të mbyllura në shtëpi.

----

Nrdenika ka qëndruar në park me aktorin tjetër Arben Derhemin duke konsumuar dhe një kafe ku nuk kanë munguar batutat mes tyre. Derhemi ka postuar foton duke shtuar se nga thyerja e karantinës do të dënohej ai, por në mbrojtje i ka dalë aktori Robert Ndrenika duke i thënë se “e njeh ai atë që jep urdhra”.

Kjo ishte batuta e tij në foton e postuar nga vetë ai në rrjetet sociale: “I thashë do më dënojnë mua. E njoh unë atë që jep urdhra tha”, shkruan Derhemi.

----- ----