Ballina Lajme Bota/Rajoni E mbuluar me flori, akuarium nënujor dhe…/ Si kurrë më parë, zbulohen...

E mbuluar me flori, akuarium nënujor dhe…/ Si kurrë më parë, zbulohen pamjet nga vila e Princit arab (FOTO)

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Princi i Kurorës i Arabisë Saudite Mohammed Bin Salman është në prag të blerjes së Newcastle United pasi oferta e tij prej 300 milionë paund është pranuar nga Mike Ashley.

----

Kjo shifër është 70 milionë paund më shumë sesa ai ka paguar për të ndërtuar shtëpinë më përrallore në botë.

Me një vlerë prej 230 milionë paund, vila supermoderne e Princit është shtëpia më e shtrenjtë në botë.

E mbuluar me flori, pishina, akuarium nënujor, kopsht të mrekullueshëm, kjo ndërtesë ndodhet pranë Versajës në Francë.

 

----- ----