Ballina Showbiz E mbani mend Emina Toskën ? Ja si duket ajo sot

E mbani mend Emina Toskën ? Ja si duket ajo sot

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo dikur ishte në qendër të vëmendjes.

Ka vite që nuk e shohim në ekran, këngëtaren dhe aktoren e njohur shqiptare, Emine Toska.

Pas kaq shumë kohësH, këngëtarja ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri, në bashkëpunim me Zyber Avdiun.“Si n’Dubai”, titullohet kënga e re e dyshes.

Ndërsa vetëm gjashtë muaj më parë ajo solli projektin “Duro” zemër, por vetëm në versionin audio.Aktorja karrierën e nisi në Teatrin e Gjilanit ku luajti shfaqje të ndryshme.

---- ----
----
-----
-----