Ballina Showbiz E mbajtën të fshehtë lidhjen, sot publikohet fotoja e ëmbël e Jonidës...

E mbajtën të fshehtë lidhjen, sot publikohet fotoja e ëmbël e Jonidës me aktorin e “O sa Mirë”

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Çifti në fjalë tashmë kanë dalë haptazi.

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, ani pse ka qenë më e rezervuar sa i përket jetës së saj private, theu akullin dhe tregoi se është në lidhje me aktorin dhe producentin e njohur kosovar, Besnik Krapin, apo siç njihet “Mesuti”, te seriali “O sa mirë”, shkruan rtv21.

Së fundi, Krapi publikoi një fotografi të veçantë me Jonidën, ku duken si dy zogj të dashuruar. Ditë më parë, Krapi ishte i ftuar në emisionin “Personale” që udhëhiqet nga Jonida Vokshi.

Ata shkëmbyen puthje në emision, duke dëshmuar edhe njëherë se janë të dashuruar marrëzisht me njëri-tjetrin. Jonida dhe Besniku do të martohen në shtator të këtij viti dhe nisën përgatitjen për dasmën madhështore.

---- ---- ----
-----