Ballina Showbiz E mbajtën të fshehtë lidhjen, sot publikohet fotoja e ëmbël e Jonidës...

E mbajtën të fshehtë lidhjen, sot publikohet fotoja e ëmbël e Jonidës me aktorin e “O sa Mirë”

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Çifti në fjalë tashmë kanë dalë haptazi.

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, ani pse ka qenë më e rezervuar sa i përket jetës së saj private, theu akullin dhe tregoi se është në lidhje me aktorin dhe producentin e njohur kosovar, Besnik Krapin, apo siç njihet “Mesuti”, te seriali “O sa mirë”, shkruan rtv21.

----

Së fundi, Krapi publikoi një fotografi të veçantë me Jonidën, ku duken si dy zogj të dashuruar. Ditë më parë, Krapi ishte i ftuar në emisionin “Personale” që udhëhiqet nga Jonida Vokshi.

Ata shkëmbyen puthje në emision, duke dëshmuar edhe njëherë se janë të dashuruar marrëzisht me njëri-tjetrin. Jonida dhe Besniku do të martohen në shtator të këtij viti dhe nisën përgatitjen për dasmën madhështore.

----- ----