Ballina Showbiz E lodhur nga shtatzënia, Ariana ju ‘habit’ me pamjen sot

E lodhur nga shtatzënia, Ariana ju ‘habit’ me pamjen sot

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirë njohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Që të dy e në veçanti Ariana është shumë aktive në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që çdo ditë të publikojë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me Ermalin, e ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj e lodhur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----