Ballina Showbiz E lodhur e dërmuar, në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Medës

E lodhur e dërmuar, në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Medës

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e lodhur./ORAinfo/

---- ----
-----