Ballina Showbiz E lodhur e dërmuar, në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Labit

E lodhur e dërmuar, në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Labit

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

---- ----
-----