Ballina Showbiz E lodhur dhe pa grim, Gresa befason me pamjen sot

E lodhur dhe pa grim, Gresa befason me pamjen sot

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë çka e bëri tejet të përfolur në publikun e medieve rozë.

Pas martesës, Gresën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo ka vendosur t’i shesë fustanet e saj për bamirësi.

Sot, ajo ka publikuar një foto e pamja e saj e lodhur mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----